ניהול מחזור המידע

אחסון, גיבוי והתאוששות מהירים.

בעידן הנוכחי אנו מתמודדים עם כמויות מידע רב, המגיעות דרך מספר רב של ערוצים שונים. אנו בדורקום מתמחים באיפיון והטמעת פתרונות המאפשרות אחסון המידע בצורה יעילה, המאפשרת שליפה שימוש לפי הצורך על מנת שתוכל לשפר את כלכלת המידע שלך.

פתרונות אלו כוללים בין היתר תשתיות Object storage לאחסון נפחים גדולים במיוחד, פתרונות HPC לשליפה מהירה מאד של נתונים בעבודה מול חוות GPU, אחסון מרכזי וכמובן פתרונות Hyper-converged המאחדות בין תשתיות האחסון, השרתים והווירטואליזציה בארגון לכדי יחידה המנוהלת במקום אחד.

חברת דורקום הינה מהראשונות בישראל להטמיע פתרונות אחסון Hyper-converged כבש משנת 2015.

כחלק בלתי נפרד מתהליך התכנון, אנו כוללים גם בניית אסטרטגיית גיבוי מקיפה, המורכבת ממספר רבדים ומתבססת על מגוון הפתרונות המתקדמים ביותר של היצרנים המובילים בתעשייה, בשילוב עם המתודולוגיה והניסיון שלנו בדורקום. האסטרטגיה עושה שימוש בטכניקות מתקדמות של התאוששות מאסון, (DR) לצד התוויה ויישום של תכנית מקיפה להמשכיות עסקית. פתרונות האחסון של דורקום מבטיחים זמינות המידע, מוזילים באופן משמעותית את עלויות התפעול ומונעים ניהול אירועי אבטחה כמו גם שיפור העמידות.

כמובן שהתכנון והיישום הוליסטיים, ומשלבים בין פתרונות On Premise לבין פתרונות בענן, ומאפשרים ללקוח להנות מהטוב שבשני העולמות ולחסוך בעלויות.

צרו איתנו קשר

בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם

Font Resize
Contrast